Environmental remediation Water treatment Thinking of the future Using modern technologies
Česky

DIAMO, state enterprise
Stráž pod Ralskem


DIAMO, state enterprise, with its registered seat at Stráž pod Ralskem, is an organisation dealing with elimination of consequences of mining activities after uranium, ore, and partially also coal mining in the Czech Republic. 

Občasník DIAMO srpen 2020

Další měření potvrdilo, že sanace heřmanické haldy nijak významně nezhoršuje ovzduší, Poslední likvidace v areálu bývalého Dolu Křižany I, Obnova výztuže ve štole Amália, Cyklista Zdeněk Štybar navštívil hornický skanzen ve Stříbře, Členové hornického spolku Stříbro navštívili starou porcelánku v Míšni a hornický skanzen v Rüdersdorfu, Ochrana životního prostředí při likvidaci vrtů na o. z. TÚU, Pozvání k odhalení bysty, Převod a rozšíření monitoringu metanu na Ostravsku proběhly podle plánu, Pozvánka na Den otevřených dveří o. z. ODRA

Další měření potvrdilo, že sanace heřmanické haldy nijak významně nezhoršuje ovzduší

Státní podnik DIAMO nechal vypracovat další měření kvality ovzduší u haldy v Ostravě‑Heřmanicích, tentokrát v obydlené části a v areálu věznice. Výsledky potvrdily, stejně jako předchozí měření a pravidelný monitoring škodlivin, že při sanaci heřmanického odvalu nedochází k překračování limitních hodnot nebo hodnot obvyklých pro ovzduší v Ostravě.

Branches

Administered localities