Environmental remediation Water treatment Thinking of the future Using modern technologies
Česky

DIAMO, state enterprise
Stráž pod Ralskem


DIAMO, state enterprise, with its registered seat at Stráž pod Ralskem, is an organisation dealing with elimination of consequences of mining activities after uranium, ore, and partially also coal mining in the Czech Republic. 

Sanaci ostravské haldy sledují představitelé města i kraje

Sanační práce na heřmanické haldě v Ostravě pokračují bez ohledu na zimní počasí a koronavirovou pandemii. Přesvědčit o tom se mohl při prohlídce haldy náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jakub Unucka a spolu s ním náměstkyně primátora Ostravy Kateřina Šebestová, která návštěvu iniciovala. Vedení státního podniku DIAMO se zaměřilo při setkání hlavně na vysvětlení postupu sanace heřmanického odvalu.

Občasník DIAMO leden 2021

Slovo ředitele státního podniku, Útlum dolů převzatých od OKD zajišťuje nový o. z. DARKOV, DIAMO převzalo část OKD, Hlavní etapa sanace ostravských lagun končí, Horník, horolezec, včelař a kutil v jedné osobě, Nový benefit pro zaměstnance DIAMO, Dokončení prodloužení štoly Amálie, Hornický spolek předal dary českolipské nemocnici, DIAMO informovalo vedení MS kraje o průběhu sanace odvalu Heřmanice a o přípravách útlumu dolů, Elektronická databáze geometrických plánů

Branches

Administered localities